KONST / Litografier / Färglitografi 14632108
nr 1463 2108
Frank Björklund
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 83/199, "bokligt bildad". Färglitografi, bildmått: 55x38cm, yttermått inklusive ram: 73x53cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:12:12
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
25 apr
Frank Björklund
Läs mer om Frank Björklund